İstanbul Autoshow, Sosyal Medya “Show”unu Gri Creative İle Yapacak!

Ajans Haberleri, Haberler 01 Tem 2016
İstanbul Autoshow, Sosyal Medya “Show”unu Gri Creative İle Yapacak!

Gelecek yıl 16’ncısı düzenlenecek İstanbul Autoshow 2017, sosyal medyasını Gri Creative’e emanet etti.

İstanbul Autoshow’un sosyal medya hesaplarını artık Gri Creative yönetecek. “Yaratıcı Fikirler, Entegre Çözümler” mottosuyla hizmet sunan, bütünleşik pazarlama çözümlerinin çok ödüllü ajansı Gri Creative, müşteri portföyüne İstanbul Autoshow’u ekledi.

ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği) ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliği ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü’nde, 21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Autoshow 2017’yi 600 bin’in üzerinde kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. “Geleceğin Otomobilleri” teması ile gerçekleşecek İstanbul Autoshow’un tüm sosyal medya iletişimini Gri Creative üstlendi.

Autoshow’u sosyal medyada Facebook, Twitter ve Instagram hesapları üzerinden takip edebilir; Gri Creative hakkında daha fazla bilgi için ajansın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Staj Odaklı Sosyal Ağ Stajim.net Yatırım Aldı! Facebook'a Slideshow Özelliği Geliyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.