IKEA, İsveç Hip-Hop Müziğini Kutuladı

IKEA, İsveç Hip-Hop Müziğini Kutuladı

Bu kez İsveç hip-hop’ını Amerika’da tanıtmak isteyen IKEA, müziği dekorasyon ürünlerini paketlemede kullandığı karton kutulara koydu.

IKEA, bu kez mobilya, ev dekorasyon ürünü ya da İsveç köftesi için değil, İsveç’in hip hop müziğini Amerika’ya tanıtmak için harekete geçti. 25-27 Mayıs’ta gerçekleşen Boston Calling festivalinde sahne alacak İsveçli HIP HÖP gruplarını duyurmak isteyen IKEA Music Lab, CP+B’yle bir araya geldi.

Tanıtım için çekilen videoda, ellerinde HIP HÖP kutularıyla IKEA mağazasından ayrılan müşterileri görüyoruz.  Müşterilere bu ürünü beğenip beğenmedikleri ve evlerinde nereye koyacakları soruları yöneltiliyor. Esprili video, İsveç’in ilginç progressive hip-hop müziğinden örneklerin yer aldığı ciddi bir Spotify çalma listesiyle de destekleniyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Erkekleri Selfie Çekerken Tişört Giymeye Çağıran Kampanya Coral Travel’ın Taximpro İmzalı Reklam Filmi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.