ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi 2014

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi 2014

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi bu yıl “En İyilerden Özgür Konferanslar” teması ile 30 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

2000 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük bilişim etkinliği olan ICT Summit Now Bilişim Zirvesi; Türkiye’den ve dünyadan farklı sektörleri buluşturarak, vizyoner görüşleri ziyaretçilerine farklı bir yaklaşım ile aktaracak. Adını Yeni Eski Dünya’nın (New Old World) baş harflerinden alan zirve, deneyimler karşısında genç yöneticilerin görüşlerini biraraya getirecek.

ICT Summit NOW 2014’te iki gün boyunca zirveyi destekleyen firmalar, Anadolu Oditoryumu’nda sunumlarını yaparken; aynı zamanda firmalarına ayrılmış salonlarında, gerçekleştirecekleri eğitimler, seminerler ve işbirliği toplantıları ile tüm katılımcılara kendilerine tanıtma fırsatı bulacak. Zirvede bu yıl da katılımcılar, son dönemde daha da kıymetli hale gelen iletişim ve işbirliği için daha çok zaman ve alan bulabilecek.

Bilişim Zirvesi’nin bu yılki farklılıklarından birisi de “Yarının En İyi Yöneticileri” arasında yer alacak vizyoner ve dahi gençler! Son dönemde dünyada ve Türkiye’de yarattıkları teknolojik buluşlarla ön plana çıkan “genç yetişkinler”, bu yıl Zirve’nin ana sahnesinde ve katılımcılar arasında daha çok yer alacak.

Ulusal ve uluslararası firmaların başta genç, yetişkin yöneticileri olmak üzere her düzeydeki yöneticiye hitap eden yepyeni bir bakış açısıyla bilişim ve teknoloji dünyasını dikey sektörler ile buluşturacak zirve, iki gün boyunca 5 binin üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapacak.

ICT Summit NOW 2014

30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek zirve hakkında detaylı bilgi ve katılım için Bilişim Zirvesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 12. Altın Örümcek Ödülleri Sahiplerini Buldu İklim Değişikliğine Karşı Hackathon: Hack4Good →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.