HIBBOUX’nun Seo Ve Sem Ajansı Sempeak Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 12 Mar 2018
HIBBOUX’nun Seo Ve Sem Ajansı Sempeak Oldu

Türkiye’de alanında ilklerin öncüsü Yataş Grup bünyesinde bulunan ve yeni nesil, doğal ve çevreci uyku ürünleri markalarından biri olan Hibboux arama motoru optimizasyonu ve performans pazarlaması çalışmaları için Sempeak ile anlaştı.

Yataş Grup bünyesinde bulunan Hibboux, farklı teknolojileri kullanarak doğal yaşamı korumak ve sağlıklı bir uyku için kaliteli ürünler tasarlıyor. Hem sağlıklı uyku ortamı sunan hem de doğayı koruyan marka farklı koleksiyonlar ile her kesime hitap ediyor. Doğal ve çevreci uyku ürünler markası olan Hibboux arama motoru optimizasyonu ve performans pazarlama reklamları için Sempeak’i seçti.

Sempeak farklı ve yenilikçi bakış açıları ile deneyimlerini müşterilerine aktarmaktadır. Arama Motoru Optimizasyonu(SEO), Performans Pazarlama Reklamları, Veri Analizi ve Dönüşüm Optimizasyonu, Medya Planlama ve Satın Alma danışmanlık hizmetleri veren Sempeak, marka performansını artırmaya yönelik hizmetler vermektedir.

Sempeak in diğer referanslarını ve başarı hikayelerini incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gri Creative'den Yeni Sosyal Medya İş Birlikleri McDonald’s Dünya Kadınlar Günü İçin Logosunu Değiştirdi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.