Hedef Filo Kurumsal Web Sitesi Yeni Yüzüyle Yayında

Projeler, Web siteleri 25 Tem 2016
Hedef Filo Kurumsal Web Sitesi Yeni Yüzüyle Yayında

20.000 adetlik araç filosuyla Türkiye’nin öncü filo kiralama şirketi olan Hedef Filo’nun kurumsal web sitesi Woohoo Digital imzasıyla yenilendi.

Kullanıcı alışkanlıkları ve gelişen dijital dünya trendleri dikkate alınarak yenilenen web sitesi, mobil internet erişiminin yoğun kullanımı da göz önünde bulundurularak, responsive yapıda hayata geçirildi.

Ziyaretçileri otomobil ve filo kiralama hakkında bilgilendirmeyi amaçlayan web sitesi ayrıca dileyen ziyaretçilerin online teklif talebinde bulunabilmelerine de imkan sağlıyor.

Hedef Filo Kurumsal Web Sitesi

6 yılı aşkın süredir markalara dijital ajans hizmeti sunan Woohoo Digital, 2015 yılından beri Hedef Filo’nun ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı kampanya projelerinin kurgulanması, pazarlama faaliyetleri doğrultusunda kurgulanan web projelerinin geliştirmesi ve kurumsal web sitesi yönetiminin gerçekleştirmesi noktalarında hizmet ve danışmanlık sağlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sportif Melekler Gururla Sunar: Victoria Sport BasitAnlat’tan En Basit Haliyle OHAL →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.