Google+ Sayfası Denetim ve Analiz Aracı: Steady Demand

Google+ Sayfası Denetim ve Analiz Aracı: Steady Demand

Kurulduğu tarihten (2011) beri en hızlı büyüyen sosyal ağ ve kimlik doğrulama kanallarından biri olan Google+, çok amaçlı kullanım olanağı ve sade arayüzü ile kullanıcı sayısını her geçen gün artırıyor. Google Plus’tan en iyi verimi almak isteyen kullanıcılar için, Steady Demand aracı geliştirildi.

Steady Demand, Google+ için hazırlanan bir denetim ve analiz aracı. Denetim hizmetini ücretsiz olarak sunuyor, analizler ise ücretlendiriliyor.

Steady Demand aracını kullanmak oldukça basit: Markanıza ait web sayfasının URL adresini giriyor ve “test” butonuna tıklayarak ücretsiz bir denetim raporu alıyorsunuz. Steady Demand, web sitenizin bağlantılarını, gönderilerinizin gösterimini denetliyor ve size çeşitli ölçüm sonuçları sunuyor. Böylelikle elinizdeki bu somut verilerle, sayfanızda neleri geliştirmeniz gerektiğini görme olanağı buluyorsunuz.

Steady Demand, sayfanızda yer alan gönderileri 3 ana kriterde değerlendiriyor ve gönderiler bu üç kriterden en az ikisine göre yeterli bulunuyorsa, geçerli ve etkin olarak kabul ediliyor:

  • Gönderi boyutu
  • Etiketler (Hashtagler)
  • Mentionlar

Denetim özelliğinden faydalandıktan sonra dilerseniz Steady Demand Pro hizmetini kullanarak, Google+ sayfanızla ilgili detaylı analizlere ulaşabilirsiniz. Steady Demand Pro’nun analitik değerlendirme kategorileri şöyle:

  • Pano — Sayfanızın performansı ile ilgili ilk bakılması gereken bölümlerden biri, panonuzdur. Steady Demand, panonunuzu etkin kullanıp kullanmadığınıza dair bir analiz yapar.
  • Gönderi Kalitesi — İçerik kaliteniz, sayfanızın bilinirliğini ve ziyaret oranını artırmanın en önemli yoludur. Steady Demand, gönderilerinizi görüntüleyerek değerlendirir ve daha sonra geliştirme önerileri sunar.
  • Etkileşim — Belirli gönderilerinizin etkileşim istatistiklerine bu özellik aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
  • Uyarılar —Steady Demand Pro, bir güncelleme ya da gönderinizin etkileşim oranları düşük ise, sizi uyarır.

Steady Demand Pro hesabını kurmak için Steady Demand Pro sayfasına giderek, “Start Trial” seçeneğine tıklamanız yeterli. Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi, dilerseniz rakiplerinizin sayfalarını ya da profillerini de ekleyerek, karşılaştırma yapma olanağı vermesi. Ayrıca, değerlendirme kategorilerinde günlük bazlı raporlar hazırlayan Pro hesap size, Google+ sayfanızdan maksimum verim almak için gereken ipuçlarını sunan kullanışlı bir yardımcı niteliğinde.

google plus denetim aracı

Steady Demand, ücretsiz denetleme seçeneği ile güncel Google+ başarı durumunuzla ilgili bir fikir edinme imkanı sağlıyor. Sayfanızı geliştirmek ve daha ileriye taşımak için de, hem sizin hem rakiplerinizin Google+ sayfalarını detaylı analiz eden Steady Demand Pro hesabından faydalanmanız mümkün.  

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Samsung Akıllı Bilekliği: Gear Fit Giyilebilir Teknoloji Öngörüleri →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.