Global Webit Congress 2014 Biletleri Tükendi!

Global Webit Congress 2014 Biletleri Tükendi!

1-2 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek Global Webit Congress 2014 biletleri etkinliğe bir hafta kala tükendi!

Kongreye katılmak isteyip henüz bilet satın almayan kişiler için bekleme listesi açıldı. Katılımcılara dijital, pazarlama, eğlence, teknoloji alanlarında birçok katkıda bulunacağı düşünülen kongreye çok sayıda kurucu, CEO, üst düzey yönetici ve yatırımcı katılacak. Sosyal medyada da #Webit hashtag’i ile yer alan kongrenin bu yıl altıncısı düzenleniyor.

110’dan fazla ülkeden 3800’ün üzerinde firmanın yer alacağı Webit’e tüm dünyadan katılım olacak. Katılımcıların %58’i en üst düzey yöneticilerden oluşuyor. Yani bu kongreye katılarak sektöre yön veren kişilerle tanışma fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

global webit congress 2014 biletleri tükendi

Siz de Global Webit Congress 2014 hakkındaki gelişmeleri konferansın web sitesinden takip edebilir ve bekleme listesine kaydolarak kongrede yer almak için son fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kadına “Değişim Senin de Elinde” Diyen Proje Başladı Clockwork, IMA 2013’te Yılın En İyi İlk 10 Ajansı Arasına Girdi →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.