Girişimleri Tanıtan Youtube Kanalı: Çay Kahve İnsan

Girişimleri Tanıtan Youtube Kanalı: Çay Kahve İnsan

Dijital medya çözümleri alanında hizmet veren Momoth, “Çay Kahve İnsan” adlı yeni YouTube kanalıyla girişimlerin hikayesini anlatıyor.

Çay Kahve İnsan, hayata değer katan videoların yüklendiği içerisinde birbirinden farklı formatlar da programların bulunduğu bir YouTube kanalı. Geçtiğimiz Nisan ayında açılan kanal, ilk program formatı olan “Ben Girişim” ile yayın hayatına başladı. Ben Girişim, girişimcilerin kendi hikâyelerini ücretsiz tanıttığı bir program formatı olarak hayata geçirilmiş.

Girişimcilerin girişimlerini ücretsiz ve tarafsız bir mecrada tanıtamadığı için böyle bir oluşumu kuran şirketin kurucusu Tarık Çayır, “Bugüne kadar bir çok projeyi tanıtırken çok zorluk çektik ve sonuçlandıramadık. Çektiğimiz bu zorlukları yeni girişimcilerin çekmemesi adına Çay Kahve İnsan’ı kurduk” dedi.

youtube kanalı çay kahve insan

Her hafta Çarşamba günü sabah saat 09.00’da yeni bir girişimi tanıtıp, başvuruları caykahveinsan.com üzerindeki başvuru formundan aldıklarını söyleyen Tarık Çayır, “Ücretsiz girişimleri tanıtırken fayda ve değer odaklı olmalarına çok dikkat ediyoruz. Bu zamana kadar kanalımızda tanıttığımız MutluBiEv, Kitapi, Neurolize, DeckHub ve Arguman’da bu doğrultuda oldu” dedi.

Çay Kahve İnsan’ın girişimleri destekleyerek tanıtımlarına imkan sağlayan Youtube kanalına şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İpek Kağıt'ın Yeni Web Sitesi Yayında X-Men: Apocalypse Sosyal Medya Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.