Garanti Factoring’in Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 13 Haz 2016
Garanti Factoring’in Web Sitesi Yenilendi

25 yıllık faktoring tecrübesiyle sektöründe lider konuma gelen Garanti Factoring’in Pixelplus Interactive imzalı yeni web sitesi yayına girdi.

Garanti Factoring’in yeni web sitesinde kullanıcılar, almak istedikleri hizmetler hakkında, sade ve net bir anlatım imkanı sunan infografik videolar sayesinde detaylı bilgi edinebiliyor.

Dijital pazarlama stratejisinin de Pixelplus Interactive tarafından belirlendiği yeni web sitesi çok yönlü bir finansman tekniği olan ve şirketlerin eksik bilgi nedeniyle sık sık kafa karışıklığı yaşadığı faktoring kavramını baştan sona sahipleniyor. Platform, hem kullanıcılarını konuyla ilgili eğitiyor hem de ihtiyaç duydukları hizmetlere hızlıca ulaşabilmelerini sağlıyor.

Dijital pazarlama trendlerini hedef kitlesine en uygun şekilde buluşturan web sitesi, oldukça yenilikçi ve kolay kullanılan bir arayüze sahip. Sıcak bir atmosfer yaratan animasyonlar ise, konuyla hiç ilgisi olmayanların dahi sitede zaman geçirip, bilgi edinmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca web sitesindeki sürekli ulaşılabilir müşteri başvuru formu ise firmaların dakikalar içerisinde kolaylıkla ilgili departmanlara ulaşmalarını sağlıyor.
garanti factoring web sitesi

Dünyanın en büyük faktoring zinciri Factors Chain International (FCI) tarafından “Dünyanın En İyi İhracat Faktoring Şirketi” seçilen Garanti Factoring yenilenen web sitesi ile sektöründe fark yaratıyor, başarının sırrının çağa ayak uydurabilmekten geçtiğini bir kez daha kanıtlıyor.

Garanti Factoring’in Pixelplus Interactive imzalı yeni web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Reis Gıda’nın Yeni Web Sitesi Yayında! Sbarro’nun Kurumsal Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.