Garanti Bonus Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 02 Tem 2015
Garanti Bonus Web Sitesi Yenilendi

Garanti Bonus’un web sitesi yepyeni bir tasarım anlayışı ve en son trendlere uygun olarak yenilenmiş yeni yüzüyle yayında.

Garanti Bankası’nın kart platformu Bonus’un web sitesi, müşteri deneyimlerinden yola çıkılarak yepyeni bir tasarım anlayışı ve en son trendlere uygun olarak yenilendi. Yapılan açıklamaya göre; yenilenen web sitesi ziyaretçilerine çok daha hızlı ve kolay kullanım imkanı sağlıyor.

Web sitesi, sadeleştirilen içeriği ve ana menüsünün yanı sıra dinamik tasarımıyla da dikkat çekerken; sektörlere göre kategorize edilen başlıkları sayesinde müşterilerin aradıkları bilgiye ve güncel kampanyalara çok daha kolay ve hızlı erişmesine imkan veriyor.

garanti bonus web sitesi

Sitenin yeni tasarımında, binlerce üye işyerinde sunulan alışveriş fırsatlarının yanında, kullanıcılara Garanti Ödeme Sistemleri’nin diğer finansal çözümlerine kolayca erişebilme imkanı sunuluyor. Ayrıca yeni kart başvurusu ve kart işlemleri yapmak ve Garanti Bankası web sitesi üzerinden tüm bankacılık hizmet adımlarına ulaşmak da mümkün oluyor.

Müşteri deneyimini temel alarak geliştirilen ve yeni tasarımı ile hizmet vermeye başlayan Garanti Bonus web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sanal Gerçekliğe Modanın Gözünden Bakmak: Dior Eyes Duracell’den Etkileyici Reklam Filmi: #GücünYeter →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.