G-Talks 2014

G-Talks 2014

Academy tarafından gerçekleştirilecek olan girişimcilik temalı konferanslar serisinin ilki olan G-Talks 2014, 22 Mayıs’ta Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde!

Bireysel ve kurumsal eğitim danışmanlığı hizmeti veren Academy tarafından düzenlenecek girişimcilik konferansları 22 Mayıs’ta G-Talks ile başlıyor. 2014 yılında düzenlenecek olan 4 etkinlik ile sektörün öncülerini buluşturacak olan etkinlik ülkemizdeki girişimcilik ekosisteminin derinleşmesini ve genişlemesini amaçlıyor.

Melek yatırımcı ve risk sermayesi şirketlerinin katılacağı A-Talks ve inkübasyon merkezlerinin katılacağı i-Talks etkinliğini de içeren konferanslar serisinin ilki olan G-Talks’ta başarılı girişimciler ve girişimcilik ekosisteminin ikon konuşmacıları yer alacak.

İş modelleri, gelir modelleri, strateji hakkında bilgi verecek olan konuşmacılar ayrıca yakaladıkları fırsatlar, başarılı ve başarısız oldukları alanlar, pişmanlıkları ve karşılaştıkları sürprizlerden de bahsedecek. Sektörün başarılı 6 girişimcinin konuşmacı olacağı etkinliğe M. Serdar Kuzuloğlu ve Arda Kutsal da Keynote Speaker olarak katılacak.

g-talks girişimcilik konferansı

22 Mayıs’ta Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan etkinliğin detaylarına Academy G-Talks web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mobil İstanbul - Mobil Reklamcılıkta Teknoloji İnovasyonu Great Yaratıcılık Festivali - İstanbul →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.