Foursquare Day 2014 Türkiye

Foursquare Day 2014 Türkiye

Her yıl 16 Nisan tarihinde dünyanın çeşitli bölgelerinde kutlanan Foursquare Day etkinlikleri için hazırlıklar başladı!

Foursquare Day, 2010 yılından bu yanan her yıl 16 Nisan tarihinde dünyanın dört bir yanında gerçekleşen etkinliklerle kutlanıyor. Türkiye’de de üçüncü kez gerçekleşecek olan Dünya Foursquare Günü kutlamaları bu yıl da Foursquare Türkiye ekibinin öncülüğünde çeşitli illerde düzenlenecek.

Foursquare Day etkinliklerindeki amaç aynı bölgede bulunan tüm kullanıcıları bir araya getirerek tanışıp kaynaşmasını sağlamak. Bu amaç doğrultusunda Foursquare Day kutlamalarına tüm Foursquare kullanıcıları, ajanslar, işletmeler, markalar kısacası Foursquare’i seven herkes davet ediliyor.

Etkinlikler ile ilgili gelişmeler sosyal medyada #4sqday etiketi ile paylaşılıyor ve Foursquare, kutlamalarda check-in yapacak katılımcılar için özel bir rozet hazırlıyor.

foursquare günü

Türkiye’de de çeşitli Foursquare kampanyaları ile birlikte gerçekleşecek kutlamalar için henüz mekan belli olmasa da gelişmeleri Foursquare Türkiye web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Foursquare Day 2014 kapsamında İstanbul’da gerçekleşecek etkinlik için Meetup.com’daki etkinliğe tıklayarak RSVP (LCV) yapabilir ya da Facebook etkinlik sayfasından kendi hesabınızla hızlıca bağlanarak kayıt olabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Intel Make It Wearable Giyilebilir Teknoloji Yarışması Ad Age Small Agency Awards →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.