Facebook ve Instagram Videoları, WhatsApp Uygulamasından Çıkmadan İzlenebilecek

Facebook ve Instagram Videoları, WhatsApp Uygulamasından Çıkmadan İzlenebilecek

Facebook ve Instagram videolarının WhatsApp uygulamasından çıkmadan açılmasını ve izlenmesini sağlayan güncelleme yayınlandı.

Platformları arasındaki entegrasyonu güçlendirmek isteyen Facebook harekete geçti. WhatsApp’ın son iOS güncellemesi, Facebook ve Instagram videolarının uygulama içinden izlenmesini sağlayan bir geliştirme içeriyor. Bu sayede WhatsApp kişilerinden gelen Instagram ve Facebook videoları, mesajlaşma uygulamasından çıkmadan izlenebilecek.

Şimdiye kadar, YouTube videoları WhatsApp’tan çıkmadan izlenebiliyordu. 2014 yılında Facebook ailesine katılan uygulamanın böyle bir özelliğe yer vermesi biraz şaşırtıcı gelse de, grup konuşmalarına yönetici yetkisi ekleme ya da iptal etme, konu, açıklama ve ikon ekleme gibi yeni fonksiyonlar getiren son WhatsApp iOS güncellemesiyle (2.18.51) Facebook ve Instagram videoları da uygulama içinden izlenebilecek. Henüz Android cihazlarda kullanılamayan bu özellik, yakında bu cihaz kullanıcılarıyla da buluşturulacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Twitter'a Şifreli Direkt Mesaj Özelliği mi Geliyor? Twitter Şifrenizi Değiştirmelisiniz →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.