E-Ticaret Anlayışına Yeni Bir Yorum: Tekir

E-Ticaret Anlayışına Yeni Bir Yorum: Tekir

E-ticaret anlayışına yeni bir yorum olarak karşımıza çıkan Tekir uygulaması ile takip etmek istediğiniz kampanyalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gün geçtikçe büyüyen e-ticaret pazarında her gün yeni bir siteyle karşılaşmamız artık kimseyi şaşırtmıyor. İşin sadece e-ticaret kısmıyla kalmayıp mobil tarafına baktığımızda her markanın kendine özgü bir uygulamasını görmekte zorlanmıyoruz. Bu durum rekabeti artırdığı için, tüketiciye fiyat anlamında olumlu yansımalarını gördüğümüz gibi birçok siteyi de takip etmenin de zorluklarını yaşıyoruz.

Her kampanya için farklı bir site takip etmenin yanı sıra her markanın kendi mobil uygulamasını indirmenin vermiş olduğu zorluklar ve akıllı telefonlarımızdaki kaplamış olduğu boyutları düşündüğümüzde çekmiş olduğumuz zahmetlerin küçümsenecek bir tarafının olmadığını görüyoruz. Bu dinamiklere göre toplumun bütün markaları ve bu markalarla ilgili kampanyaları tek bir platform altında takip etme isteği giderek büyüyor.

Toplumun ihtiyaçlarına kayıtsız kalmayan Komote Bilişim Teknolojileri tarafından yönetilen projenin bir ürünü olan Tekir uygulaması, bu ihtiyaca cevap vermek amacıyla 6 aydır yapılan ARGE çalışmaları sonucunda hayata geçirilmiş.

eticaret tekir

Akıllı telefon platformunun en popüler işletim sistemlerinden iOS ve Android için hizmet veren uygulama, zengin filtreleme seçenekleriyle detaylı kampanya takiplerinize olanak sunuyor. İçerisinde bulundurduğu 500’ü aşkın marka ve bu markaların 1000’e yakın kampanyasıyla takip ettiğiniz markaların kampanyalarını kaçırmanız imkânsızlaşıyor.  Bunun yanında Tekir.com kullanarak e-ticaret sitelerine kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Mobil uygulama indirme sayısı olarak kısa sürede 15 bin gibi bir rakama ulaşan Tekir’in gerçek hedefi 2015 yılında 1 milyona ulaşmak. Bu hedefler doğrultusunda çalışmalarını yürüten bilişim firması kendisini sürekli geliştirerek emin adımlarla ilerliyor.

Tekir uygulamasını AppStore ve Google Play Store üzerinden indirebilir ve web sitesini şuradan ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bridgestone Kış Lastiklerini Sihirle Değiştiriyor Koton Facebook Uygulaması: Minnie Puzzle →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.