Esmedya SEO Çalışmaları için Webtures’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 04 May 2016
Esmedya SEO Çalışmaları için Webtures’i Seçti!

Akşam, Güneş, Star, Alem FM, Lig Radyo, Platin Dergisi gibi kuruluşların çatısı altında olduğu Türkiye’nin en büyük medya şirketlerinden biri olan Esmedya, SEO çalışmaları için Webtures ile anlaştı.

Akşam Gazetesi’nin SEO çalışmalarını gerçekleştiren Webtures, Esmedya’nın diğer 8 kuruluşunun SEO çalışmalarını da yürütmeye başlayacak. Akşam Gazetesi web sitesi üzerinde etkili SEO stratejileri uygulayan ajansın çalışmaları sonucunda, gazetenin organik trafiği yaklaşık 3 aylık süre içerisinde 4,65 katına çıktı. Sitenin toplam ziyaretçi sayısı ise 2,89 kat arttı.

Webtures uyguladığı SEO çalışmaları ile birçok firmayı anahtar kelimelerde Google’da üst sıralara çıkararak, sitelerin ziyaretçi ve satış sayılarını büyük oranda artırdı. Webtures SEO çalışmaları sonucunda Tchibo’nun ziyaretçi sayısı %222 oranında artış gösterdi, Kiğılı 2 ayda 50 anahtar kelimede birinci sayfaya çıktı ve lojistik devi Ekol sektörü ile alakalı tüm kelimelerde ilk sayfaya yükseldi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Anavarza Bal'ın Ajansı Wox Digital Oldu! En Sosyal Marka Garanti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.