En Sosyal Marka Garanti!

En Sosyal Marka Garanti!

Garanti Bankası, Sosyal Marka 100 araştırmasında Türkiye’deki markalar arasında ilk sırada yer alarak en sosyal marka seçildi.

Dijital Araştırmalar Derneği’ne bağlı bir platform olan Diplomacy.live tarafından yapılan, Türkiye’de ilk kez uygulanan Dijital Varlık Reytingi; dijital varlık, bu varlıkların kişiselleştirmesi, güncelliği, etkileşimi, yarattığı etki ve ortaya koyduğu inovatif araç/projeler ana başlıklarındaki kriterler ışığında oluşturuldu. 100 markanın; 555 sosyal medya hesabı, 146 internet sitesi ve 146 mobil uygulaması üzerinden yapılan değerlendirme, 18 Nisan’da gerçekleşen Sosyal Marka Zirvesi’nde açıklandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer; “Garanti Bankası olarak tüm kanallarımızda yenilikçi ve öncü olma anlayışını benimsiyoruz. En Sosyal Marka seçilmemiz de, online dünyadaki yenilikleri her zaman takip eden ve bunları ilk uygulayan markalardan biri olmanın yarattığı bir sonuç. Önümüzdeki dönemde dijital kanalların öneminin daha da artacağına inanarak, bu alandaki yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Esmedya SEO Çalışmaları için Webtures’i Seçti! Dünyanın En Etkili Marka Ve Ajansları 2016 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.