egegen’e HORIZON INTERACTIVE AWARDS’dan 6 ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 05 Nis 2019
egegen’e HORIZON INTERACTIVE AWARDS’dan 6 ödül!

egegen, interaktif medya ödüllerinde 17. Yılını dolduran ve bu sene 50’ye yakın ülkeden katılım ile gelen 10 binden fazla başvuru arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda Horizon Interactive Awards’da 6 ödüle layık görüldü. Aynı zamanda egegen; bir çok uluslararası ajansı geride bırakarak 2018 yılının DISTINGUISHED AGENCIES arasında yer aldı.

egegen’in kazanmış olduğu ödüller ve kategoriler;

ALFEMO / Web Sitesi – Tüketici Bilgilendirme – Gold Winner
BAMBİ / Web Sitesi – Tüketici Bilgilendirme – Gold Winner
RAME / Web Sitesi – Sağlık/Hizmet – Gold Winner
egegen / Viral Video – HOŞ GELDİN LEZİTA – Gold Winner
KIDS&TEENS / Web Sitesi – Tüketici Bilgilendirme – Silver Winner
egegen – DISTINGUISHED AGENCIES 2018

Horizon Interactive Awards’da kazananlar; multimedya, grafik tasarım, reklamcılık ve pazarlama kökenli endüstri profesyonellerinden oluşan bir jüri tarafından belirleniyor. Yarışmada aday çalışmalar; tasarım, yaratıcılık, teknik seviye, mesaj, kullanıcı kolaylığı ve verimlilik kriterlerine göre değerlendiriliyor.

İnteraktif medya endüstrisinde uluslararası alanda isim yapmış profesyonellerden oluşan Horizon Interactive Awards jürisi, yarışmaya katılan çalışmaları online reklamdan, web sitesi ve video oyunlarına kadar uzanan 23 farklı kategoride değerlendirmeye tabi tutuyor.

2000 yılından bugüne her zaman sonuç odaklı işler üreten egegen; E.C.A., SEREL, Elginkan Topluluğu, Özsüt, Lezita, Bambi Yatak, Espressolab, Kristal Yağları, Panda Dondurma, Kids&Teens, Tespo, Magmaweld, Fide Konserve, Dermadolin, Arkas Otomotiv, Arkas Turizm, Yatsan, Volcar, Uğur Derin Dondurucu gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet vermeye devam ediyor.

egegen kazandığı ödüller sosyal medya hesaplarından bir video ile duyurdu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

6’nı çizmek istediğimiz bir konu var!😏 İnteraktif medya ödüllerinde 17. yılını dolduran ve bu sene 50’ye yakın ülkeden katılım olan, 10 binden fazla başvuru arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda Horizon Interactive Awards’da 6 ödüle layık görüldük. Aynı zamanda; birçok uluslararası ajansı geride bırakarak 2018 yılının DISTINGUISHED AGENCIES arasında yer aldık!💪 Kazanmış olduğumuz ödüller ve kategoriler; 🏆ALFEMO / Web Sitesi – Tüketici Bilgilendirme – Gold Winner 🏆BAMBİ / Web Sitesi – Tüketici Bilgilendirme – Gold Winner 🏆RAME / Web Sitesi – Sağlık/Hizmet – Gold Winner 🏆egegen / Viral Video – HOŞ GELDİN LEZİTA – Gold Winner 🏆KIDS&TEENS / Web Sitesi – Tüketici Bilgilendirme – Silver Winner 🏆egegen – DISTINGUISHED AGENCIES 2018 #egegen #horizon #interactive #awards #horizoninteractiveawards #gold #silver #winner #distinguished #digital #agency #web #design #viral #viralvideo #socialmedia #sosyalmedya #dijitalajans #reklamajansı #creative #TGIF @alfemo_ @bambiyatak @lezita_tr @kidsandteens.com.tr @rame_izmir @horizoninteractiveawards

egegen (@egegen)'in paylaştığı bir gönderi ()

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clockwork’e Horizon Interactive Awards’dan 9 Ödül Arkas Turizm egegen’i Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.