Digital Marketing Expo Turkey

Digital Marketing Expo Turkey

Dijital dünyanın kapılarını açacak internet ve reklamcılık teknolojileri fuarı Digital Marketing Expo Turkey, 5 Mayıs’ta İstanbul’da başlıyor!

Günümüzde yükselişi önlemez bir noktaya varan dijital pazarlama, artık reklam ve PR sektörünün yeni ve vazgeçilmez aracı olarak kullanılıyor. Sosyal medyanın gücünün her geçen gün arttığı çağımızda firmalar, markalarını basılı materyaller yerine dijital ortamlarda hedef kitlelerine ulaştırmayı tercih ediyor.

Fuarcılık sektöründe sürekli inovatif adımlar atarak ilerleyen Demos Fuarcılık, yine bir ilki gerçekleştirerek, 5-6-7 Mayıs 2016 tarihlerinde Digital Marketing Expo Turkey (DGMEXPO)’yu düzenliyor. Fuarda yeni reklam ve pazarlama mecraları ile reklam verenler bir araya gelecek.

Dünyada birçok örneği olan ve büyük ziyaretçi kitleleri tarafından ziyaret edilen bu fuar, dijital reklamcılığın gelişmesi ve daha geniş kitleler tarafından kullanılabilir hale gelmesinin yanı sıra yeni bir pazar yaratılması açısından da oldukça ilgi çekici.

Reklam Sektörünün Yeni Adresi

İstanbul Pullman Convention Center’da yapılacak DGMEXPO 2016’da mobil medya sektöründeki önemli karar sahipleri ve reklam verenler bir araya gelecek. Dijital pazarda kalıcı olmak isteyen markalar; DGMEXPO sayesinde bu yeni sektörün gücünü görerek, birçok alternatif reklam mecrası bulma imkanı elde edecek.

Fuar’a Kimler Katılıyor

Mobil reklam ağları, sosyal medya ağları, dijital reklam ajansları ve kreatif ajanslar, sosyal medya ajansları, dijital medya planlama ajansları, e-iş ve e-ticaret yazılımları, web tasarım şirketleri, e-ticaret destek teknolojileri, PR ajansları; kısaca dijital pazarlama dünyasının tüm bileşenleri DGMEXPO’da yerlerini alacaklar.

Fuarda ayrıca; pazarlama yöneticileri, iletişim yönetim ve yöneticileri, danışmanlar, yönetim kurulu başkanları, girişimciler, işletme sahipleri, dijital pazarlamacılar tek bir araya gelecek ve yenilikler ile tanışma fırsatını yakalayacaklar.

Ziyaretçilerine dijital dünyanın kapılarını açacak büyük fuar; Digital Marketing Expo hakkında detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Genç Girişimciler İlham Verecek: We Are Young TİM-TEB Girişim Evleri Programları Başlıyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.