Digidea’dan Yeni Haberler!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Nis 2018
Digidea’dan Yeni Haberler!

Digidea‘dan yeni haberler var!

• Digidea’nın MSD için geliştirdiği VR projesi GORAY şirket içinde en yenilikçi proje seçildi. Sanal Gerçeklik uygulamalarında önemli olan her markanın ihtiyacını net olarak belirlemek ve bu strateji doğrultusunda markaya özgü içerik kurgusu geliştirmektir.


 
• Türkiye’de bir ilk daha ; Digidea, alanında uzman Dijital Fikir Liderleri ile bir araya geldi! Bayer ile birlikte toplumu doğru bilgilendirerek, yanlış bilginin önüne geçiyor. Digidea, konusunda uzman hekimler ile kadınlarımızın kadın sağlığı konusunda ki sorularını cevaplayarak kirli bilginin önüne geçiyor. Sosyal Medya işe yarıyor mu? Hem de çok!


 
• Digidea, Dijital Strateji bilgi birikimini global seviyeye taşıdı. Şirket uluslararası ilaç firmalarına danışmanlık vererek kaynakların doğru dijital tanıtım kanallarına yönlendirilmesini hedefliyor. Doğru insana, doğru kanal ve doğru içerik sloganı ile ölçülebilir dijital kontağın 2018 detayları oluşturuluyor.


 

• Digidea, Dijital Ajans kimliğinin yanında kreatif özelliğini de 2017 son çeyrek ve 2018 ilk ayında 1 marka lansmanı, 1 relansman ve 2 şirket toplantısı yaparak ispatladı. Yaratılan konseptler müşteriler tarafından çok beğenildi. Sağlık sektörünü dışında da hizmet vermeye başlayacak olan Digidea insan kaynağını da bu yönde zenginleştiriyor.


 
MeslektasinaSor.com yeni uzmanlık alanları ile büyümeye devam ediyor! Onkoloji ve Patoloji’den sonra Dahiliye alanlarında özellikle diyabet konusunda hekimler arası iletişim artacak. Yeni katılan konusunda uzman 10 danışman tüm coğrafyada ki meslektaşlarından soru bekliyor. Telefon iletişimi dışında hekimler bire bir web konferansta yapabilmekteler. Bu yeni görüşme tipi sayesinde bilgi paylaşımı daha zevkli ve zengin hale getirildi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nissan, Elektrikli Otomobillerin Eski Pilleriyle Sokak Lambası Yaptı Instagram’a Otomatik Tam Ekran Stories Reklamları Özelliği Geldi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.