Deliveroo’dan Yenilebilir Billboard

Deliveroo’dan Yenilebilir Billboard

Yiyecek dağıtımı hizmeti veren Deliveroo, açık hava kampanyasının bir parçası olarak, İngiltere’de bir sokağa yenilebilir billboard yerleştirdi.

Fast food restoranlarından yiyecek teslimatı yapan Deliveroo, Londra banliyösü Shoreditch’e “Eat More Amazing” kampanyasının bir parçası olarak yenilebilir billboard yerleştirdi.

Müşterilerin markayla etkileşime geçmesini sağlamak isteyen Deliveroo, karşıdan bakıldığında koca bir hamburger görüntüsündeki billboarda 2.000 hamburger yerleştirdi.

Yoldan gelip geçenler, ücretsiz hamburger yemenin keyfini çıkarırken, Deliveroo’yu daha yakından tanıma fırsatı yakaladı. Açık hava aktivasyonu, Campaing tarafından videoya alındı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Savaşın Ortasındaki Çocukların Yaşamlarını Anlatan Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Street Fighter II Karakterleri Gerçek Hayatta! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.