Dekatlon Buzz İstiklal Caddesi’ne Taşındı!

Ajans Haberleri, Haberler 19 Haz 2015
Dekatlon Buzz İstiklal Caddesi’ne Taşındı!

Sosyal medya ve interaktiviteyi merkeze alan en büyük bağımsız ajanslar arasında olan Dekatlon, yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor.

Bu kapsamda 6 yılda 5. yeni ofisine taşınan Dekatlon Buzz, yeni adresini İstanbul’un kalbi, İstiklal Caddesi olarak belirledi. Ajansın 2 katlı 900 m2 alana sahip yeni ofisinde;  toplantı odaları, iki açık ofis alanı, dinlenme ve aktivite odaları bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak ofiste inhouse prodüksiyon ve içerik geliştirme stüdyosu da yer alıyor.

Beş yılı geride bırakan Dekatlon, taşınma sürecini eğlenceli bir video ile hikayeleştirdi. Bu keyifli taşınma sürecini aşağıda izleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Snapchat Sponsorlu Filtre Dönemini McDonald’s İle Başlattı! LEGOLAND Discovery Centre Istanbul Sosyal Medya Ajansını Belirledi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.