Dacia’nın Yeni Web Sitesinde Bir İlk!

Projeler, Web siteleri 12 Şub 2016
Dacia’nın Yeni Web Sitesinde Bir İlk!

Poligon Interactive, Dacia’nın yeni web sitesi ile dünyada bir ilki gerçekleştirdi ve Helios sistemine geçti.

Renault Mais çatısı altında bulunan Dacia’nın yeni web sitesi, Poligon Interactive’in gerçekleştirdiği 8 aylık uluslararası çalışma ile geçtiğimiz hafta yayınlandı.

Renault grubu, Renault web sitesinde olduğu gibi Dacia web siteleri arasında da pilot ülke olarak Türkiye’yi seçmişti. Renault Türkiye’nin lider dijital ajansı Poligon Interactive tarafından yenilenen Dacia Türkiye’nin web sitesi, dünyada Dacia markası için Helios sistemine geçen ilk site oldu.

Renault’nun dijital çağın gereklerine uygun olarak tasarlanan kullanıcı dostu Helios platformu şimdi de Dacia müşterilerinin kullanımına sunuldu. Modern tasarımıyla öne çıkan web sitesiyle Renault grubu, otomotiv sektöründe olduğu gibi dijital platformlarda da yenilikçi duruşunu bir kez daha sergilemiş oldu.

Dacia Yeni Web Sitesi

Sürekli gelişen dijital ekosistemde, deneyimli kadrosuyla müşterilerine hizmet veren Poligon Interactive’in portföyünde, sektöründe lider birçok firma yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Jetgenç’ten Twitter'daki #YalnızlaraJetSürpriz gnctrkcll: Sevgililer Günü’ne #ÇareYıldızTilbe →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.