CRM Medya Portföyüne Dap Yapı’yı Ekledi

Ajans Haberleri, Haberler 04 Ara 2015
CRM Medya Portföyüne Dap Yapı’yı Ekledi

Gayrimenkul sektörünün önemli saha oyuncularından Dap Yapı, dijital medya çalışmaları için CRM Medya ile el sıkıştı.

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Dap Yapı dijital medya çözümleri için CRM Medya ile anlaştı. Yeni işbirliği kapsamında CRM Medya, Dap Yapı’ya İstmarina projesinde, dijital medya hizmeti verecek.

CRM Medya, yenilikçi dijital medya çözümleri alanında büyümeye devam ediyor. Google Adwords, Twitter, Mobil Uygulamalar, Facebook ve Youtube reklamları alanında markalara kapsamlı hizmet sunan ajans, inşaattan turizme, eğitimden kozmetiğe, giyimden gıdaya kadar birçok farklı sektörden firmaya hizmet veriyor.

Özellikle inşaat şirketlerine yönelik yenilikçi dijital medya çözümleri sunan CRM Medya’nın çalıştığı markalar arasında Sinpaş, Torunlar GYO, Metro Turizm, Kosifler Oto, Tahincioğlu, Tekinacar Kozmetik, Tekfen Emlak Geliştirme, Fuzul İnşaat Rönesas Konut, Ofton İnşaat ve B&G Store bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Lescon'un Online Reklam Ajansı Sempeak Oldu Pantone, 2016 Renklerini Belirledi: Rose Quartz & Serenity →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.