Crane’in Kurumsal Kimliği Studio Recode Tarafından Tasarlandı

Ajans Haberleri, Haberler 24 Eki 2017
Crane’in Kurumsal Kimliği Studio Recode Tarafından Tasarlandı

Havacılık ve seyahat yazılım çözümlerinin tanınan ürünü Crane’in kurumsal kimliği Studio Recode tarafından tasarlandı.

Seyahat sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir yirmiden fazla uluslararası havayoluna çözüm sunan ve 5 kıtada 65 milyondan fazla yolcuya hizmet veren Hitit Bilgisayar Hizmetleri’nin geliştirmiş olduğu Crane ürün grubu, havacılık ve seyahat BT çözümlerini kapsamaktadır. Crane ürün ailesi, yolcu hizmetleri sistemlerinden, muhasebe ve operasyon planlamaya havayolları ve havalimanı operasyonları için farklı ihtiyaçlara cevap vermektedir.
 
recode-crane-bulten-imaj-(2
 
Büyüyen ve değişen kurumun stratejileri çerçevesinde, Crane markasının kurumsal kimliğinin baştan ele alınarak yenilenmesi ve internet sitesinin güncellenmesi gerekiyordu. Studio Recode, öncelikle marka esansı atölyeleriyle marka kimliği çalışmalarını hem stratejik hem de grafik olarak yeniden yapılandırdı. Ayrıca, rekabetin yoğun olduğu sektörde, internet sitesi grafik arayüz tasarımı ve yazılımını güncelleyerek, kullanıcı dostu ve çağdaş bir görünüme kavuşturdu.

recode-crane-bulten-imaj (3)

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünyanın En Büyük Selfie Makinesi Apple’a iPhone X’de Yer Alan Animoji Özelliği Yüzünden Dava Açıldı →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.