Clockwork, IMA 2013’te Yılın En İyi İlk 10 Ajansı Arasına Girdi

Ajans Haberleri, Haberler 18 Eyl 2014
Clockwork, IMA 2013’te Yılın En İyi İlk 10 Ajansı Arasına Girdi

Clockwork, dünyanın en prestijli web tasarım ve geliştirme yarışmalarından biri olan Interactive Media Awards’da (IMA) 2013 yılının en iyi ilk 10 ajansı arasına girdi.

2002 yılında dijital dünyada, modern ve yenilikçi fikirleri gerçekçi ve güncel pazarlama yaklaşımları ile birleştirerek en iyi sonuçları almaya odaklanan interaktif bir dijital ajans olarak kurulan Clockwork, IMA tarafından 2013 yılının “En İyi İlk 10 Ajansı” arasında seçilmesinin yanı sıra; D-Smart ile Eğlence Kategorisi’nde, Nero Trigger ile Fotoğraf Kategorisi’nde, McDonald’s ile Restoran Kategorisi’nde, TaxiBUL iOS ve Android Uygulaması ile Ulaşım Kategorisi’nde, Isuzu D-Max ile Otomotiv Kategorisi’nde “Sınıfının En İyisi” ödüllerine sahip olurken, LS Traktör ile Otomotiv Kategorisi’nde “Üstün Başarı Ödülü”ne layık görüldü.

2014 yılında ise McDonald’s – McD Café ile Restoran Kategorisi’nde “Sınıfının En İyisi” ve LC Waikiki Kurumsal ile Moda ve Stil Kategorisi’nde “Üstün Başarı Ödülü”nü kazanarak toplamda 6 kategoride 8 ödülün sahibi oldu.

Clockwork Ajans Başkanı Serkan Arı konu ile alakalı olarak; “2002 yılından beri müşterilerimize en güncel pazarlama yaklaşım/araçlarını kullanarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörümüzde önemli ödüllerden olan Interactive Media Awards’da en iyi ilk 10 ajanstan birisi olmanın mutluluğunu, 6 kategoride kazandığımız 8 ödülümüzle interaktif bir dijital ajans olarak bir adım önde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğumuzu, her daim bizim yanımızda olan iş ortaklarımıza ve sevgili ekibimizle paylaşmak benim için bir onur.” dedi.

Dünyanın her yerinden 900’den fazla ajans, 2013 yılında en iyi işlerini IMA’ya sundu. Bu projelerin her biri, birbirinden değerli jüri üyelerinin yer aldığı IMA jüri heyeti tarafından kapsamlı bir değerlendirmeden geçti. Değerlendirme sonucunda en yüksek skorlara sahip ajanslar, seçim sürecinde tutarlılık ve tarafsızlığı sağlamak için diğer etmenler de göz önünde bulundurularak IMA Top 10 Agencies of the Year – 2013 listesinde yer almaya hak kazandı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Global Webit Congress 2014 Biletleri Tükendi! Promoqube, IPG Mediabrands Tarafından Satın Alındı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.