C-Section Kurumsal Kimliğini Yeniledi!

Ajans Haberleri, Haberler 09 Oca 2015
C-Section Kurumsal Kimliğini Yeniledi!

C-Section kurumsal kimliğini yenileyerek, 2015 yılına yeni bir logo ve web sitesi ile giriş yaptı.

Hayata geçirdiği başarılı projelerle geçtiğimiz yıl birçok ödül kazanan dijital reklam ajansı C-Section, yeni yıla yepyeni bir kimlikle giriyor. Yıllardır kullandığı yeşil ve siyah renkli logosundan vazgeçen ajans; aquamarine yeşili arkaplana beyaz ve beyaz arkaplana siyah olmak üzere iki ayrı logo formatı ile karşımıza çıkıyor.

c-section kurumsal kimliği

Logo tasarımı ile birlikte web tasarımında da yeniliğe giden C-Section, sitesinde sol tarafta bulunan menüyü kaldırarak büyük imaj ve kısa videolardan oluşan bir anasayfa tasarımına geçmiş. Sol üst köşeye alınan küçük Menü butonu ekleyen ajans, ziyaretçiyi buradan açılan sayfa ile aradığı sayfaya yönlendirmiş. Resepsiyon (Anasayfa), Bebekler (Projeler), Ebeveyn (Markalar), Ödüller ve İlk Yardım (Kariyer) sayfaları bulunan sitede; fotoğraflar dışında logonun aquamarine yeşili, siyah ve beyaz renkleri ağırlıklı olarak kullanılmış.


c-section web sitesi

C-Section’un yeni web sitesinde de gerçekleştirilmiş projeler sayfa sonuna kadar sıralı olarak yer alıyor, fakat projelerin altında bulunan açıklamalardan vazgeçilmiş. Yeni sitede projenin imajına tıklanarak detay sayfasına gidilebiliyor ve ilgili marka için yapılan diğer projeler de görüntülenebiliyor.

2015 yılına yeni kurumsal kimliği ile renkli bir başlangıç yapan C-Section’ın yaratıcı projelerini heyecanla bekliyoruz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Superbrands 2014: Türkiye'nin Süper Markaları Açıklandı! Mbsays, Müşterilerinin Yeni Yılını Ödüllerle Kutluyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.