Boyner Kurumsal Kimliğini Yeniledi!

Grafik Tasarım, Projeler 09 Ara 2015
Boyner Kurumsal Kimliğini Yeniledi!

Boyner, yıl boyunca sürdürdüğü değişim sürecinin ardından kurumsal kimliğini de yeniledi.

Ürün ve marka çeşitliliğinden müşteri deneyimine, tedarik süreçlerinden satış kanallarında kadar baştan aşağı yenilenen Boyner’in son olarak kurumsal kimliğinde de önemli bir değişikliğe gitti ve logosunu yeniledi.

TBWA\İstanbul tarafından tasarlanan yeni logo Boyner’in dinamik, modern, sade ve sıcak yapısını simgeliyor. Günümüzün evrensel tasarım öğelerini barındıran logo, zamanla eskimeyecek ve modası geçmeyecek bir nitelikte tasarlanmış.

boyner logo

Boyner’in yeni logosu ilk olarak İçerenköy, Şaşkınbakkal ve Metrocity mağazalarında kullanılacak ve logo değişimi tüm yıl boyunca diğer mağazalarda da devam edecek. Marka yeni logosuna paralel olarak güncellediği mağaza tasarımı ve konseptini ise ilk olarak İstinye Park mağazasında hayata geçirecek.

Boyner’de önümüzdeki yıl yer alacak yeni markalar arasında ise Rubyrocks, Liquorish, Dune, Under Armour, Carters, Losan, Smafolk, Malo, Colorkids, Lipsy ve Palladium bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Balparmak Online Reklam Filmi: Ballı Adam Epique Island’ın Web Sitesi Yayında →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.