BMI Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

BMI Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Business Management Institute ve Marmara Üniversitesi işbirliğiyle 5’inci kez düzenlenecek olan Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 17 Ocak 2015 tarihinde başlıyor.

Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü’nde gerçekleşecek eğitim programı, 5 hafta boyunca toplam 60 saat sürecek. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda dijital pazarlamaya nereden başlaması gerektiğinden strateji oluşturmaya kadar kapsamlı bir eğitim verilecek.

Katılımcılar program ile, dijital pazarlamaya nereden başlaması gerektiğinden bütünsel bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmaya kadar kapsamlı bir alanda eğitim görerek, Sosyal Medya Uzmanlığı kariyerlerine adım atacaklar.

Sosyal medya alanında Türkiye’deki önemli eğitmenlerin yer alacağı programın katılımcı profili ise şöyle:

  • Firmaların pazarlama departmanlarında çalışan 2-7 sene tecrübeli pazarlama uzmanları, danışmanları
  • Dijital pazarlama stratejileri konusunda gelişim hedefleyen Satış & Pazarlama Orta Düzey Yöneticileri
  • Dijital dünya & pazarlama hakkında bilgi sahibi olmak isteyen Orta Düzey Yöneticiler ve Yönetici Adayları
  • İş hayatına yeni girmiş ve pazarlama alanında kariyer yapmayı düşünen genç yetenekler
  • Pazarlama üzerine kariyer yapmayı hedefleyen Üniversite öğrencileri

Kurumsal İletişim, Marka Yönetimi, Vaka Analizleri, Kriz Yönetimi, Mobil Pazarlama, Sosyal Medya Takibi, PR ve Pazarlama, Dijital PR, Oyunlaştırma ve İçerik Pazarlama başlıklarında eğitim verilecek olan programda Smartis Social Sosyal Medya Direktörü Halil Söyler, Tick Tock Boom Pazarlama Yöneticisi Emrah Adıtatar ve Creasoup Kurucu Ortağı Eray Endeş gibi sektörün önemli isimleri de eğitmen olarak yer alacak.

BMI Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi ve kayıt için BMI web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.