Be Mobile-Create Together! projesinin görsel kimlik ve web sitesi POMPAA tarafından tasarlandı

Projeler, Web siteleri 16 Tem 2019
Be Mobile-Create Together! projesinin görsel kimlik ve web sitesi POMPAA tarafından tasarlandı

POMPAA, Türkiye’deki Fransız Kültür Merkezi, Hollanda Ankara Elçiliği, Goethe Enstitüsü ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından yürütülen Be Mobile-Create Together! projesinin görsel kimlik ve web sitesini tasarlayıp sosyal medyasını yönetti.

“Be Mobile-Create Together!” Fransa, Almanya, Hollanda ve Türkiye’deki misafir sanatçı programları arasında çokuluslu ve çok disiplinli bir ağ oluşturarak Avrupa ile Türkiye arasındaki sanatsal ve kültürel etkileşimi güçlendirmeyi öngörüyor. Proje, genç yetenekleri teşvik etmenin yanı sıra Türkiye ile Avrupa’nın sanat ortamları arasında kalıcı bağların oluşumuna katkı sunmayı amaçlıyor.

Be Mobile-Create Together-POMPAA-Dijital-Ajanslar

POMPAA’nın uzman ekibi tarafından sosyal medya yönetimi gerçekleştirilen projede son trendlerin kullanılması ve renklerin uyumu ile yakaladığı harmoni dikkat çekiyor.

Projenin web sitesi ise uzman yazılım ve tasarım ekipleri tarafından kullanıcı odaklı ve modern bir tasarımla POMPAA tarafından hayata geçirildi.

Web sitesini www.bemobilecreatetogether.eu adresinden ziyaret edebilirsiniz.

BeMobile-Create Together-POMPAA-DijitalAjanslar
Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tüyap sensin! BEBETO ve SAM ÇAKMAK →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.