Badbaz Yeni Ofisine Taşındı!

Ajans Haberleri, Haberler 08 Tem 2019
Badbaz Yeni Ofisine Taşındı!

Teknolojinin gelişmesi ve İstanbul’un trafik sorununun getirdiği problemlere çözüm arayan Badbaz, kendi ofisi Kozyatağı’ndan, Workinton Levent 199 ofisine taşındı.

Her daim geleceği tasarlayan Badbaz, geçen sene içerisinde tüm çalışanlarını ofis dışında çalışma saatleri ile değerlendirmeye başlamıştı. Çalışanların kendilerine en yakın yerde çalışmalarının başarılı sonuçlarının ardından Workinton ofisine taşınan Badbaz, trafikte kaybedilen zamanı bu şekilde değerlendirerek daha keyifli bir çalışma ortamı hazırladı. Merkez ofis Levent 199 olsa bile, çalışanlar kendilerine en yakın Workinton ofisinde çalışmaya başladılar. Bununla birlikte toplantılarını Skype üzerinden gerçekleştiren, faturalarını e-fatura ile gönderen Badbaz, “geleceğin dijital ajansı” deneyimini markalarına yaşatmaya devam ediyor.

Siz de Badbaz’ı yeni ofisinde ziyaret etmek isterseniz Google Haritalar veya Yandex.Haritalar üzerinden aşağıdaki adresi işaretleyebilirsiniz.

Adres: Workinton Levent 199 – Büyükdere Caddesi No:199 34330 Levent/İstanbul
Telefon: +90 212 800 7944

Badbaz, yeni adreslerini sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle de paylaştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ESAS HOLDİNG, 6 AVM'NİN YÖNETİMİ İÇİN FOK'U SEÇTİ! Cetaş’ın Dijital Reklam Ajansı Diverseffect oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.