Avon Dreams Bir Anne-Kızın Hayalini Gerçekleştiriyor

Avon Dreams Bir Anne-Kızın Hayalini Gerçekleştiriyor

Hayallerinin peşinden giden tüm anneler ve geleceğin anneleri için rüya gibi bir koku olarak kendini konumlandıran yeni Avon Dreams iddia ediyor: Artık her şey mümkün!

Avon’un yepyeni parfümü Dreams, mbsays’in yürüttüğü Anneler Günü kampanyası kapsamında bir anne kızın hayalini gerçekleştireceğini açıkladı.

Kampanyaya katılmak ise son derece kolay: Yapmanız gereken tek şey Instagram’da annenizle birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızı ve birlikte yapmayı en çok istediğiniz hayali, #AnnemleOrtakHayalim etiketiyle paylaşmak.

“Ah keşke” demeye son vermek ve artık hayal etmektense onları yaşamak istiyorsanız 13 Mayıs 2016’ya kadar kampanyaya katılabilirsiniz. Görünen o ki Avon Dreams ile artık her şey mümkün.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vitra’dan Müşterilerine Sanal Gerçeklik Deneyimi: VitreAlity Genç Atlas Anneler Günü Uygulaması: Söz Uçar Yazı Kalır →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.