Atlasjet Kurumsal Kimliğini Yeniledi!

Atlasjet Kurumsal Kimliğini Yeniledi!

Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden Atlasjet, kurumsal kimliğini yenileyerek, yoluna AtlasGlobal olarak devam edeceğini açıkladı.

2001 yılından bu yana Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Atlasjet, küresel oyuncu olma yolunda ilk adımını kurumsal kimliğini yenileyerek attı. Dünyanın sayılı havayolu şirketleri arasına girmeyi hedefleyen marka, bu değişimle köklü değişimin ardından AtlasGlobal adı ile yoluna devam edecek.

Hedefleri kapsamında ilk adımlarını attıklarını belirten AtlasGlobal Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy; “2 uçak ile başladığımız bu serüvene bugün 22 uçaktan oluşan global bir filoyla devam ediyoruz. Filomuzu yakın zamanda genişletmek ve destinasyonlarımızı yurtiçi ve dışında çeşitlendirmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Büyüme stratejimize paralel olarak artık sadece Türkiye değil, dünyanın farklı bölgeleri de radarımızda. Bu nedenle yola AtlasGlobal markasıyla devam etme kararı aldık.” dedi.

Değişime kurumsal kimlikten başladıklarının altını çizen Ersoy, “Bu değişime paralel olarak yeni reklam filmimiz de bugünden itibaren kanallarda yayınlanmaya başlayacak. Pazarlama stratejimizden uçaklarımızda sunduğumuz hizmet ve konfora kadar tüm süreçlerde müşterilerimiz bu değişimi hissedecekler.” diye ekledi.

 
AtlasGlobal, “Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile birlikte kurumsal kimliğinin yanı sıra pazarlama stratejisini de baştan aşağı yeniledi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← YNKLabs, Hootsuite’in Türkiye Resmi Çözüm Ortağı Oldu Etohum, 2015’in en Başarılı 15 Girişimini Açıkladı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.