Atılım İçin Bilişim Konferansı

Atılım İçin Bilişim Konferansı

Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen Atılım İçin Bilişim Konferansı 9 Ekim’de Ankara’da gerçekleşecek.

T.C. Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleşecek olan konferansta büyüme politikaları, inovasyon ve verimlilik ele alınacak. Bilişim ve ekonomiye yön veren uzmanların konuşmacı olarak katılacağı konferansta Uluslararası Örnekler, 2023’e Doğru Türkiye ve Özel Sektör başlıklarını taşıyan 3 ayrı panel düzenlenecek.

Türkiye’nin kalkınması için stratejik bir öneme sahip olan bilişim sektöründeki gelişimin kritik öneme sahip olduğu konusunda farkındalık yaratmak, dünyadaki başarılı örnekleri ortaya koyarak Türkiye’de sektörü taşıyacak formülleri tartışmak, sektörün güçlenmesi için çözüm önerileri geliştirmek, Türkiye’de ve dünyadaki başarılı uygulamaları incelemek amacıyla gerçekleşecek olan kongrede ayrıca Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki işbirliği fırsatları da değerlendirilecek.

2023’e Doğru: Atılım ve Bilişim başlığını taşıyan konferans; 9 Ekim tarihinde Ankara JW Marriot Otel’de gerçekleşecek.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı Y Kuşağı – Sosyal Medya – İş Dünyası Semineri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.