Anadolu Sigorta’dan Viral Reklam: Kaskosuz Sürücüye Aduket Şoku

Anadolu Sigorta’dan Viral Reklam: Kaskosuz Sürücüye Aduket Şoku

Anadolu Sigorta yeni reklam filmi ile sürücülere araçlarını sigortalatmanın önemini esprili bir dille anlatırken, izleyenleri de 90’lı yıllara götürüyor.

Türkiye’nin önde gelen sigorta acentelerinden Anadolu Sigorta, son günlerde “Aduket”li viral reklamı ile konuşuluyor. Kaskosu olmayan sürücüleri “Hayatta her şey başınıza gelebilir.” diyerek uyaran marka, yeni reklam filminde de riskleri göz önünde bulundurmayan bir sürücünün aracına olanları anlatıyor.

Sosyal medyada oldukça beğenilen reklamda bir sürücüye Kaskosu olup olmadığı soruluyor. Kasko yaptırmak için ortada hiçbir neden olmadığını belirten sürücünün başına bakın neler geliyor.

 
Çocukluğumuzun atari oyunlarından Street Fighter’ın asi karakteri RYU’nun dövüşürken “Aduket” diyerek yaptığı hareketi konu alan reklam filmi, sürücülere araçlarının başına gelebilecekleri esprili bir şekilde anlatmış.

Rabarba imzası taşıyan videonun sonunda ise ekrana tıkladığınızda Anadolu Sigorta Facebook sayfasındaki uygulama ekranına yönlendiriliyorsunuz. Buradaki formu doldurarak hediye kazanma şansı elde edebiliyorsunuz.

24 saat içinde 150 binden fazla izlenme rakamına ulaşan Anadolu Sigorta, Kaskosuz Sürücüye Aduket Şoku reklamı daha çok konuşulacak gibi görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İşten Ayrılmanızı Kolaylaştıracak Uygulama: Quit Your Job Mobil Bağımlılığı Ölçen Uygulama: Menthal →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.