Amerikan Hastanesi’nin Web Sitesi POMPAA İmzasıyla Yenilendi

Projeler, Web siteleri 21 Eki 2019
Amerikan Hastanesi’nin Web Sitesi POMPAA İmzasıyla Yenilendi

Amerikan Hastanesi’nin POMPAA tarafından tasarlanan web sitesi yeni yüzü ile yayında.

Vehbi Koç Vakfı çatısı altında yer alan Amerikan Hastanesi, 100 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle en güncel teknolojileri bir araya getirerek, kalite odaklı sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bu doğrultuda Amerikan Hastanesi 100. yılını kutlayacağı 2020 yılına yaklaşırken web sitesini yenilemeye karar verdi.

Amerikan Hastanesi’nin ülkemizin sağlık sektörünün gelişimindeki önemli rolünün farkında olan web tasarım ve programlama ekibimiz, ODTÜ Sosyoloji Bölümü ile birlikte çalışarak hastane personeli için odak grupları oluşturdu. Birebir yapılan görüşmeler sonucunda 29 sayfalık bir rapor ortaya çıkarıldı ve web sitesinin arayüz tasarımı bu rapor baz alınarak yapıldı.

american-hastanesi-online-randevu-Dijital-Ajansşar

Modern ve kullanıcı dostu yeni tasarımı ile dikkat çeken Amerikan Hastanesi web sitesi, hastalara online randevu imkanı sağlıyor. Ziyaretçiler, farklı mobil cihazlardan sorunsuzca web sitesine erişebiliyor ve randevu almadan önce hastanenin sunduğu diğer hizmetler hakkında da bilgi sahibi olabiliyor.

Web sitesini www.amerikanhastanesi.org adresinden ziyaret edebilirsiniz.

american-hastanesi-web-sitesi-DijitalAjanslar
Mutluluk paylaştıkça artar :)
← “BEBETO TAYFA” Eğlenceyi başlat! Bebeto'nun Web Sitesi Artık Tam Otomatik Çalışıyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.