Aklease’in Yeni Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 28 Ağu 2014
Aklease’in Yeni Web Sitesi Yayında!

Türkiye’nin kalkınmasında önemli rol oynayan yatırımları ve uzman leasing çözümleriyle bir Akbank iştiraki olan Aklease’in Pixelplus tarafından tasarlanan yeni web sitesi yayına girdi.

Leasing konusunda kılavuz niteliği taşıyan bir web sitesi yaratma hedefiyle yola çıkılan projede ilk olarak kapsamlı kullanıcı deneyimi çalışmaları gerçekleştirildi. Leasing sektörüne yönelik hazırlanan detaylı kullanıcı araştırmaları ve testleri sonucunda Aklease’in ihtiyaçları doğrultusunda Pixelplus’ın tasarladığı web sitesi, günümüz tasarım ve teknoloji trendlerine de uygun olarak tasarlandı.

Yeni web sitesinde Aklease’in başarı odaklı yolculuğunun anlatımının yanısıra Aklease’in farklı amaçlara yönelik yenilikçi ürün ve hizmetleri de etkili bir şekilde sunuluyor.

Aklease Yeni Web Sitesi

Aklease’in yeni sitesinde leasing’in tanımından sağladığı avantajlara, nelerin lease edilebileceğinden kimlerin leasing kullanabileceğine, leasing hakkında en çok merak edilenlerden yaşanmış hikayelere kadar bir leasing süreci ile ilgili her şeye ulaşılabiliyor.

Akbank Aklease Yeni Web Sitesi

Leasing ile ilgili tüm bilgileri toplu bir şekilde sunan site kullanıcılara kolay kullanım ve başvuru odaklı yapısıyla da hızlı çözümler sağlıyor.

Leasing’le tanışmak isteyen ya da hayalindeki işi kurmak ya da büyütmek isteyenler için tasarlanan yapısıyla Aklease web sitesi kullanım kolaylığıyla da büyük beğeni topluyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Domino’s Pizza’dan İnteraktif Korku Hikayesi: Gece Acı-Kanlar Sosyal Sorumluluk Projesi: Homeless Fonts →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.