Adacademy for Marketing Communications

Adacademy for Marketing Communications

Pazarlama iletişiminde yeni trendler, değişimler ve devrimler, bu alanın en yetkin isimleri aracılığıyla Adacademy for Marketing Communications etkinliğinde!

Bilgilerini tazelemek ve pazarlama iletişiminin yeni kurallarını öğrenmek isteyen tüm yöneticiler, profesyoneller, öğrenciler ve bu alanda kariyer yapmak isteyen herkes katılabilir.

Kimler katılmalı?

Öğrenciler, yeni mezunlar, reklamcılık ve marka iletişimi alanında çalışmak isteyenler ve bu sektörde çalışan farklı düzeylerdeki yönetici ve profesyoneller bu programa katılabilir. AdCamp, yeni başlayacaklar için gerekli alt yapıyı oluşturmak; sektör çalışanları için ise güncel uygulamalar ve yenilikçi yaklaşımlarla ilgili bilgiler sunmak için marka iletişiminin stratejik öneme sahip tüm öğelerine dokunan bir içeriğe sahiptir.

Kapsam

Marka iletişiminin üzerine kurulu olduğu teorik temeller olan tüketici, iletişim, marka, konumlandırma ve etkili sunum tekniklerinden oluşan temel dersler ile başlayacak olan program, marka iletişimi kampanyasının farklı süreçlerine odaklanan vakalarla zenginleştirilmiş derslerle devam edecek ve başarılı vakaların bizzat kampanyayı yürütenler tarafından sunulacağı bir panel ile son bulacaktır. Etkili bir marka hikayesinin nasıl yaratıldığı, mecraların entegre bir şekilde bu hikayeyi desteklemek için nasıl kullanılması gerektiği ve tüm bu sürecin yaratıcı bir iletişim stratejisi ışığında nasıl işlediği alanında uzman akademisyenler ve tecrübeli sektör profesyonelleri tarafından katılımcılarla paylaşılacaktır.

 Pazarlama Eğitimi

Süre: Toplam eğitim süresi 8 hafta, 40 saattir.

Perşembe 19.00-21.00

Cumartesi 10.00-13.00

Tarih: 11 Nisan 2013 – 1 Haziran 2013 tarihleri arası

Detaylar için tıklayın: www.bilgi-egitim.com

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı 3 Sertifikalı Sosyal Medya Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Pelin Gülcan
Pelin Gülcan
ODTÜ Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği'nde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Pelin, DijitalAjanslar.com'un içeriklerini koordine ediyor ve sosyal medya iletişimini sürdürüyor.