6+1 Tasarım Atölyeleri’nın Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 30 Haz 2017
6+1 Tasarım Atölyeleri’nın Web Sitesi Yayında!

Balat, zengin kültürü ve tarihi dokusuyla son zamanların popüler semtlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yakın dönemde gerçekleşen dönüşüm ve düzenleme çalışmaları ile bu tarihi semt; sanatçılar, ressamlar, tasarımcılar, gazeteciler, yabancılar, akademisyenler, tarih ve kültür severler tarafından da tercih edilen bir bölgeye dönüştü.

Balat’ta esen değişim rüzgarıyla birlikte açılan mekanlardan biri de 6+1 Tasarım Atölyeleri oldu. 6+1 Tasarım Atölyeleri, görsel iletişim tasarımı çerçevesinde tematik atölye çalışmaları düzenleyerek alanında deneyimli profesyoneller ile ilgi duyan herkesi bir araya getirmeyi hedefliyor.

Balat’ta görsel iletişim tasarımı alanında, uzman isimlerle eğitim verecek olan 6+1 Tasarım Atölyeleri’nin görsel kimliği ve web sitesi POMPAA imzası taşıyor.

61-tasarim-atolyeleri

Her cihazda aynı deneyimi yaşatan responsive yapısı ile güncel tasarımı, kullanım ve içerik trendleriyle dizayn edilmiş modern görünümü ile 6+1 Tasarım Atölyeleri web sitesini www.6arti1.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

61-tasarim-atolyeleri-web-sitesi

61-tasarim-atolyeleri-web

Künye:

Dijital Ajans: POMPAA
Yaratıcı Yönetmen: Petek Kızılelma
Sorumlu Teknik Yönetici: Mustafa Ercan Zırh
Arayüz Programcısı: Faruk Gerçek
Arkaplan Programcısı: Kerem Mert Özden

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Twist’in Yenilenen Web Sitesi Yayında Tekzen İçin Markis Sordu: “Babandan İyi Mi Bileceksin?” →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.