Zorlu Grand Hotel’in Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 28 Haz 2019
Zorlu Grand Hotel’in Web Sitesi Yenilendi

Zorlu Grand Hotel’in yeni web sitesi, %99 Google uyumluluğu ve %96 SEO Puanı ile ziyarete açıldı. POMPAA tarafından tasarlanan site modernliği ve sunduğu kullanıcı deneyimi ile dikkat çekiyor.

Zorlu Grand Hotel, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ve kardeşi Zeki Zorlu’nun Trabzon’a olan ilgi ve tutkuları sonucu 1997 yılında “bölgesinin ilk beş yıldızlı oteli” hizmete açıldı. Hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren konukseverliği yaşam felsefesi olarak kabul eden Zorlu Grand Hotel şehrinin en büyük kongrelerine, seminerlerine ve şirket toplantılarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

zorlu-grand-hotel’in-web-sitesi-yenilendi-dijital-ajanslar-02

POMPAA’nın uzman ekibi tarafından hazırlanan web sitesi, tüm cihazlardan sorunsuzca ziyaret edilebiliyor. %96 oranında arama motorlarına uyumlu olarak hazırlan web sitesi, kullanıcı odaklı yapısıyla da ziyaretçilerin aradıkları içeriğe kolayca ulaşmasını sağlıyor.

Siteyi, https://www.zorlugrand.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

zorlu-grand-hotel’in-web-sitesi-yenilendi-dijital-ajanslar-01
Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BEBETO ve SAM ÇAKMAK Korursa Koroplast Korur! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.