Zade Vital Kalp Sağlığı Haftasını #KalbimSende Uygulamasıyla Kutluyor

Zade Vital Kalp Sağlığı Haftasını #KalbimSende Uygulamasıyla Kutluyor

Doğal besin destekleri markası Zade Vital, Kalp Sağlığı Haftasını Facebook’ta gerçekleştirdiği #KalbimSende uygulaması ile kutluyor.

Zade Vital’in Kalp Sağlığı Haftasına özel Facebook uygulaması ile arkadaşlarınıza en uygun kalp karakterini seçerek eğlenirken aynı zamanda onlar için özel bir kalp sağlığı mesajı da gönderebilirsiniz. Katılımcılarına eğlenceli bir uygulama sunan Zade Vital bu sayede kalp sağlığına dikkat çekerek farkındalık sağlıyor.

Uygulama içersinde bulunan 50 ayrı kalp, 50 ayrı karakteri temsil ediyor. Katılımcılar arkadaşlarının tarzına en uygun kalbi seçerek ona özel mesajını yazıyor. Bu mesajın ardından Zade Vital’in kalp sağlığı hakkında gözden kaçan önemli hatırlatmalarından birini mesaja ekleyebiliyor. Katılımcılar hazırladıkları özel görseli Facebook üzerinden #kalbimsende dediği arkadaşına iletebiliyor ve böylece arkadaşını kalp sağlığına dikkat etmesi konusunda uyarmış da oluyor.

zade vital kalp sağlığı haftası kalbimsende facebook uygulaması

Kampanyanın sonunda katılımcıları ayrıca sağlık dolu bir sürpriz bekliyor. Zade Vital uygulamaya katılan 10 kişiye içinde “Keten Tohumu Yağı, Nar Çekirdeği Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı” olan bir sağlık paketi hediye ediyor. Marka, bu uygulama ile katılımcıları kalp sağlığı ile ilgili bilgilendirerek, hayati önemi olan bu konu ile ilgili farkındalık yaratıyor.

Tüm dijital süreçleri Diverseffect dijital reklam ajansı tarafından yürütülen kampanyaya Zade Vital Facebook sayfası üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye'de İlk Kez Bir Şarkının Lansmanı Periscope'tan Yapıldı REHAU’dan Baharı Selamlayan Instagram Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.