Zade Vital Facebook Uygulaması: Ramazan’da Olmazsa Olmazın

Zade Vital Facebook Uygulaması: Ramazan’da Olmazsa Olmazın

Doğal besin destekleri markası Zade Vital, yeni Facebook uygulaması ile Ramazan’da besin desteğinin önemine dikkat çekiyor.

Zade Vital, Ramazan’a özel uygulaması “Ramazan’da Olmazsa Olmazın” ile doğal besin desteğinin önemi konusunda katılımcıları bilinçlendirmeyi amaçlıyor. Uygulamada Ramazan’a özgü, Ramazan’ın coşkusunu yansıtan ve bizi geçmişe götüren soruların yer aldığı eğlenceli bir anket bulunuyor.

Kullanıcılar anketi cevapladıktan sonra, cevaplarına uygun olarak Zade Vital’in kendileri için önerdiği besin desteğini öğrenebiliyor. Uygulama ayrıca iftar ve sahurda dikkat edilmesi gereken doğru beslenme önerileri de sunuyor.

zade vital facebook

Dijital reklam ajansı Diverseffect tarafından yürütülen proje, eğlenceli karakterle de keyifli bir deneyim sunuyor. Üstelik ankete katılan kullanıcılar arasından 10 kişi Zade Vital’den Ramazan’a özel sağlık paketi kazanma şansı elde ediyor.

zade vital facebook uygulaması

“Ramazan’da Olmazsa Olmazın” uygulamasına Zade Vital Facebook sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kütahya Porselen’den Ramazan’a Özel Uygulama Muhteşem Yüzyıl Sergisi Selfie Yarışması: #MuhteşemSelfie →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.