Yücel Kültür Vakfı #yapbibüyüklük Diyor!

Yücel Kültür Vakfı #yapbibüyüklük Diyor!

Gençlerin eğitimine destek vermeyi 50 yıldır aralıksız sürdüren Yücel Kültür Vakfı, yeni projesi www.bursverenler.org için önemli bir adım attı. Vakıf, yeni projesinde potansiyel burs verenlere #yapbibüyüklük diyerek sesleniyor.

Eğitim alanında yıllardır binlerce gence destek olan Yücel Kültür Vakfı, bu kez yeni projesi bursverenler.org için kolları sıvadı. Burs alanları ve burs verenleri tek bir noktada buluşturmayı hedefleyen platform, gençlerin diledikleri bursa anında ulaşmasını sağlıyor.

Genç bir bursiyerin yolculuğunu anlatan yeni reklam filmi, potansiyel burs verenlere #yapbibüyüklük diyerek sesleniyor. Rakun Dijital imzası taşıyan kampanya, ilk etapta yalnızca dijital mecralarda gösterime girdi. Film, iki farklı aşamadan oluşuyor. Youtube’da 6 saniyelik teaserları izleyen kullanıcılar, vakfın web sitesine yönlendiriliyor.

Kullanıcılar, filmi izledikten sonra talep ettikleri takdirde dilediği bursa kısa sürede bağışta bulunabiliyorlar. Bunun yanı sıra kendi isimlerine özel burs oluşturup, kendi kriterlerini oluşturabiliyorlar. ‘’Burs almanın ve vermenin en kolay yolu’’ sloganıyla yola çıkan bursverenler.org, eğitimi destekleyen tüm vakıf, kurum ve kişileri bünyesinde toplamayı amaçlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Wunder, Designneuro’yla online mağazacılığa başarılı bir giriş yaptı! Total Quartz Yandex Navi’de →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.