Youtube Rewind 2014: Yılın En Çok İzlenen Videoları

Youtube Rewind 2014: Yılın En Çok İzlenen Videoları

Youtube, 2014 yılı boyunca dünya çapında ve Türkiye’de en çok izlenen videoları Youtube Rewind altında bir araya getirdi.

Youtube, geçtiğimiz 1 yıl boyunca dünya çapında internet kullanıcılarının en çok izlediği popüler videoların listesini Youtube Rewind 2014 başlığı altında duyurdu. Müzik, reklam, fragman ve en popüler kullanıcı videolarından oluşan liste için ayrıca esprili bir video da yayınlandı.


2014 yılının dünya çapında en çok izlenen videosu 114 milyondan fazla izlenme oranı ile Mutant Giant Spider Dog videosu oldu. Dev örümcek kıyafeti giydirilmiş köpek ile yapılan bir şaka olan Mutant Giant Spider Dog’u 99 milyondan fazla izlenme ile Nike Football ve 94 milyondan fazla izlenme ile First Kiss videosu takip etti.

 
Dünyada en çok izlenen müzik videosu 717 milyondan fazla izlenme ile Katy Perry – Dark Horse olurken, onu 590 milyona yakın izlenme ile Enrique Iglesias – Bailando ve 443 milyondan fazla izlenme ile Shakira – Can’t Remember to Forget You videosu takip etti.


2014 yılında Türkiye’de en çok izlenen video 36 milyondan fazla izlenme ile sevilen dizi Ulan İstanbul’dan “Yanarım” Karlos-Yaren düeti oldu. En çok izlenen müzik videosu ise 86 milyondan fazla görüntülenme ile İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine klibi oldu.


2014 yılının en çok izlenen tüm videoları için Youtube Rewind sayfasını ziyaret edebilir; geçtiğimiz yılın en popüler videoları için ise Youtube Rewind 2013 haberimizi okuyabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Miles&Smiles’tan 25. Yılına Özel Kampanya: 25 Milyon Mil Artema’dan Standartları Zorlayan Reklam Filmi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.