Youth Republic’ten Tinder’da Kariyer İlanı

Ajans Haberleri, Haberler 04 Ağu 2015
Youth Republic’ten Tinder’da Kariyer İlanı

Youth Republic, yeni yazar arayışını Tinder’da oluşturduğu karakterlerle yapıyor.

Bir flört uygulaması olarak çıkış yapan ve ardından çeşitli etkinliklerde networking ve reklam amaçlı olarak da kullanılmaya başlanan Tinder, şimdi de bir kariyer ilanına ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin önde gelen dijital reklam ajanslarından Youth Republic, Tinder’da oluşturduğu çekici kadın ve erkek profilleri ile yazar arıyor.

Sıradan kariyer ilanları yerine sıra dışı bir yöntem tercih eden Youth Republic, potansiyel çalışanlarını Tinder üzerinden yakalamayı hedefliyor. Dijital reklam ve pazarlama sektöründe çalışanların önemli çoğunluğunun haberdar olduğu ve kullandığı uygulama ile ajans, Tinder’da takıldıkları yazar adayları ile ilişkilerini sürdürebilmek ve işe alım yapabilmek için de CV gönderebilecekleri bir email adresi belirtmiş.


1

2

3

4

5

6

7


Youth Republic sıra dışı bir mecradaki arayışı ile doğru kişiyi bulur mu bilemiyoruz fakat şimdiden geniş bir kitleye ulaştığını söyleyebiliriz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nurus Sosyal Medya Ajansını Seçti! Sodexo’nun Dijital Medya Planlama Ajansı MotionB Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.