Young Lions Türkiye Başvuruları Başladı!

Young Lions Türkiye Başvuruları Başladı!

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali çerçevesinde düzenlenen Young Lions Türkiye yarışması için başvurular başladı. Son başvuru tarihi 12 Mart.

Bu yıl 14. kez düzenlenecek olan Young Lions Türkiye; basın, film, dijital, medya ve pazarlama olmak üzere beş kategori altında gerçekleşecek. Reklamcılık Vakfı tarafından yürütülecek olan yarışmaya pazarlama kategorisi için 30, diğer kategoriler için ise 28 yaşının altındaki profesyoneller başvurabilecek. Elemeler sonucunda belirlenecek olan 10 aday, Akmerkez sponsorluğunda Cannes’da ağırlanacak.

Young Lions Türkiye yarışması için son başvuru tarihi 12 Mart, ödül töreni ise 19 Mart’ta düzenlenecek. Yarışmanın kazananları 15-21 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan Cannes Lions’a katılarak sektör profesyonelleri ile tanışma fırsatı yakalayacak.

young lions türkiye

Young Lions Türkiye hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için Reklamcılık Vakfı web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Effie Awards Türkiye 2014 Kurumlara Yönelik Reklam Stratejileri Etkinliği →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.