YotaPhone 2, Türkiye Pazarına mbsays İle Giriş Yaptı!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Oca 2016
YotaPhone 2, Türkiye Pazarına mbsays İle Giriş Yaptı!

Dijital okurlar, telefona sadece bakan değil telefondan okuyanlar için dünyanın ilk çift ekranlı telefonu YotaPhone 2 artık Türkiye’de.

Çift ekran özelliği ile dikkatleri üzerine çeken YotaPhone 2, ön yüzündeki ekranının yanı sıra arka yüzünde bulunan e-mürekkep ekranı ile öncü bir teknolojik yeniliği de beraberinde getiriyor.

YotaPhone, Türkiye pazarındaki tüm dijital pazarlama iletişimi için mbsays ile anlaştı. İlk etapta telefonun çift ekran özelliğinden yola çıkan mbsays “Peki ya #TekTaraflı olmak yetmiyorsa?” diyerek YotaPhone’un global bir videosuyla sosyal medyaya güçlü bir giriş yaptı. Sonrasında ise İstanbul’un “iki yakalı bir şehir” olmasından hareketle kente ve akıllı telefonlara yeni bir bakış geliştirebileceğimizi gösterdi.

 
Dijitalde sizi YotaPhone 2 ile buluşturan mbsays diyor ki; bir akıllı telefon ile neler yapılabileceği hakkında bildiğiniz pek çok şey değişecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünya Devi Zehnder, SEO Çalışmaları İçin Webtures’i Seçti! TTNET ve Avea “Türk Telekom” Markası Altında Birleşti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.