Yerli ve Global Markalar 2018’de Diverseffect Dedi

Ajans Haberleri, Haberler 03 Oca 2019
Yerli ve Global Markalar 2018’de Diverseffect Dedi

Girişimleri dünyanın dört bir yanını saran dünya devi markaların ve Türkiye’deki bir çok markanın ajans tercihi, bu yıl Diverseffect oldu.

Bu yıl, anlaştığı marka sayıları ve gerçekleştirdiği başarılı iletişim çalışmalarıyla öne çıkan Diverseffect için 2018 yılı, bir çok marka iletişimlerini gerçekleştirmek için Diverseffect dedikleri bir yıl oldu.

Schwarzkopf Professional, Paris Saint-Germain Academy Turkey, Heidelberg, Sheraton Grand, IAB, Ağaoğlu, Sinpaş, Finansal Kurumlar Birliği, Bilkent Holding, Buzdağu Su, Carls JR., Bluechip, Başhan, 2mkablo,İş Faktoring, Sabancıdx ve Digiturk gibi ismi dünya çapında bilinen global markaların iletişim çalışmalarına başlayan Diverseffect, markalar için ses getiren ve beğeni toplayan işlere imza attı.

Dijital platformların kanaat önderi yayın organlarında birçok defa ayın ajansı ödüllerine layık görülen Diverseffect için 2018 yılı; global ve Türkiye’nin önde gelen markaların iletişim tercihlerini Diverseffect’ten yana gerçekleştirdikleri bir yıl oldu.

Diverseffect’in 2018 yılı işlerinden bazılarını detaylı olarak incelemek için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mavi, Google Smart Shopping Kampanyası İle Gelirini %175 Artırdı! Clockwork 2019'a Hazır →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.