Yerli Sosyal Medya Yönetim Aracı: Reachpod

Yerli Sosyal Medya Yönetim Aracı: Reachpod

Sosyal platformlarda hesap yönetiminde zaman tasarrufu sağlamak ve güvenlik sorunlarına çözüm bulmak üzere geliştirilen yerli sosyal medya yönetim aracı Reachpod tanıtıldı.

Facebook, Twitter, Linkedin gibi sosyal medya hesaplarını akıllı yönetim panelinde toparlayarak takip, etkileşim ve takım çalışması sağlayan ve marka yönetimini kolaylaştıran Reachpod, Türkiye’nin en büyük dijital zirvesi Digital Age Summit sponsoru olarak Four Seasons Hotel Bosphorus’ta tanıtıldı.

İnovaktif Medya’nın kurucusu Nihat Tanfer ve Türkiye’nin ilk sosyal medya destekli insan kaynakları sitesi İşteSosyal.com kurucularından Burak Şarizi’nin yeni girişimi Reachpod yurt dışından da yatırım alan bir Türk girişimi.

sosyal medya yönetim aracı

Reachpod ile sosyal medya yöneticileri birden çok sosyal medya hesabını tek bir yönetim panelinden kontrol ederek zaman kazanabiliyor, takım yönetim modülü sayesinde kullanıcılara yetki tanımlayarak güvenlik açıklarını giderebiliyor ve ileriye yönelik içerik girişi ile hesapların içerik yönetimini onay mekanizmasına dönüştürebiliyor.

Reachpod ajanslara; sosyal medya gözlemleme ve filtreleme, veri toplama ve ölçümleme, rakip takibi ve sosyal CRM dahil olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet vermeyi amaçlıyor.

Uluslararası rakiplerinde olmaya Türkçe destek özelliği ile ön plana çıkan Reachpod, tüm KOBİ ve Kurumsal paket kullanıcılarına ziyaret desteği yanı sıra tüm yeni üyelere 1 ay ücretsiz kullanım sunuyor.

 
Araç hakkında daha fazla bilgi almak ya da 1 aylık kullanım hakkı ile denemek isterseniz Reachpod web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünyanın İlk Projeksiyon Saati: Ritot Google’a Kendinizi Unutturun: Forget.me →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.