Yenilenen Hürriyet Kampüs’ten Gençlere Çağrı: #SenDeYenilen

Yenilenen Hürriyet Kampüs’ten Gençlere Çağrı: #SenDeYenilen

Baştan aşağı yenilenen Türkiye’nin en büyük üniversiteli dergisi Hürriyet Kampüs, gençlere #sendeyenilen çağrısı yapıyor.

İnternet ve sosyal medyadaki yükselişini sürdüren Hürriyet Kampüs, bu yükselişi dergisine de taşıdı. İçerik ve tasarımıyla tamamen yenilenen yeni Hürriyet Kampüs #sendeyenilen etiketi ile başlattığı sosyal medya kampanyasıyla öğrencilerin dikkatini çekiyor.

Örnek bir yaratıcı online & offline entegre iletişimi yürüten marka, alışılagelmişin dışında bir tanıtım süreci ile hazırladığı bilboard, raket gibi reklam görsellerinde kendi reklamını yapmak yerine; not vermeyen Mervelere, hiç çalışmadım deyip AA alan Ahmetlere kendilerinin ya da arkadaşlarının yenilenmesini teşvik ediyor. Ayrıca #sendeyenilen etiketiyle kampanyaya katılan öğrenciler arasından 5 kişiye çift kişilik ünlü müzisyen Enrico Marcias konserine bilet hediye ediyor.

Yarışma kurgusu ise basit. Yenilenmesini istediğiniz arkadaşınızı #sendeyenilen etiketiyle mention’lıyorsunuz. Yarışmaya katılanlar arasından random.org’da yapılacak çekiliş sonucunca 5 kişi konsere bilet hediye kazanıyor.

Hürriyet Kampüs SenDeYenilen

Yarışmaya katılmak ve Hürriyet Kampüs’ü Facebook, Twitter, Instagram ya da Snapchat (@hurriyetkampus) kanalları üzerinden takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TEB’den Sanal Gerçeklik İle Gezilen İlk Sergi! Limak'tan Geleceğin Mühendis Kadınlarına Destek →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.