Yeni Yılda Aynı Zaman Diliminde Buluştular!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Ara 2018
Yeni Yılda Aynı Zaman Diliminde Buluştular!

Stratejist Creative Communications Agency, yeni yıl heyecanını İsviçre menşeli saat üreticisi olan Raymond Weil ile birlikte kutlamaya karar verdi.

Müzik ve sanatın estetiğini İsviçre teknolojisiyle buluşturan Raymond Weil’in Türkiye’de yapacağı tüm dijital iletişim çalışmalarının yanı sıra; sosyal medya yönetimi, içerik danışmanlığı, PR ve ePR (Influencer Marketing) çalışmaları 2019 itibariyle Stratejist Creative Communications Agency imzası taşıyacak.

Günsal Saat’in distribütörlüğünde Raymond Weil ile birlikte Lacoste saatleri için de PR ve ePR (Influencer Marketing) hizmetlerine başlayacak olan Stratejist, çalıştığı markaları bir üst seviyeyi taşımayı bilen ve 360 derecelik bakış açısına sahip tecrübeli ekibiyle yerli ve yabancı yeni markalara özel hizmetler vermeye 2019 senesinde de devam ediyor.

Stratejist Creative Communications Agencynin referansları arasında; Luxottica, Sunglass Hut, SOHO House İstanbul, W İstanbul, Ali Alta Moda, Codage Paris, EuRho Vital, L’Occitane, Siveno Türkiye, L’Oréal Luxe (Lancome, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani Beauty, Urban Decay, Kiehl’s, L’Oreal Professionnel), Henkel (Diadermine, Syoss), Milliyet ve Vatan Gazeteleri, MG International Fragrance Company gibi markaları bulunduruyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Exclion Yeni Hizmeti Basın Bülteni İle Markalara Büyük Avantaj Sağlıyor! Batıgöz, Rüzgar Dijital Reklam Ajansını Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.